Haber

AK Parti Hakkari İl Başkanlığına atanan Zeydin Kaya göreve başladı.

AK Parti Hakkari İl Başkanlığına atanan avukat Zeydin Kaya, kente gelerek göreve başladı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla ilk olarak Hakkari İl Cumhurbaşkanlığı’na atanan Kaya, Hakkari’ye döndü.

Parti binası önünde zurna ve zurnalarla karşılanan Kaya, partililerle görüşerek tebrikleri kabul etti.

Kaya, sıcak havaya rağmen kendisini karşılamaya gelen herkese teşekkür ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çaba sarf edeceğini vurgulayan Kaya, “İnşallah önümüzde 5 yıllık bir süreç var. Arkadaşlarımızla Hakkari’nin hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Partimize oy vermeyen herkes bizim kardeşimizdir. Hakkari’de sağlıktan eğitime herkesin hizmetinde olmaya devam edeceğiz.” Ulaşımdan spora her alanda en iyi hizmeti vermek için çaba göstereceğiz. Hakkari’ye daha nice hizmetler geleceğine inanıyorum. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Bugün geldiğiniz ve bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim. Allah yar ve yardımcınız olsun.” dedi.

Karşılama programına AK Parti MDK Üyesi Abdulmecit Tarhan, Çukurca Belediye Başkanı Ensar Dündar, Durankaya Belde Belediye Başkanı İsmail Demirci, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Cumhur Demir, Gençlik Kolları Başkanı Kenan Beyter ve partililer katıldı.

marmara-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu