Haber

İYİ Parti, Kayseri’den CHP’yi ziyaret etti

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
CHP Kayseri İl Başkanı olarak atanan Feyzullah Keskin ile İl Özel İdaresi ziyareti devam ediyor. Güzel Parti Kayseri İl Başkanı Av. Tansu Şener ve İl İdare Kurulu Üyeleri, CHP Kayseri İl Teşkilatı’na gelerek Başkan ve İl İdare Meclisi Üyelerini ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin, “30 Mart 20189 yerel seçimleri ile 14/28 Mayıs genel ve 13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde iktidara karşı hep birlikte mücadele ettik ve toplumsal muhalefeti güçlendirdik. 30 Mart yerel seçimlerinde birçok bölgede Belediye Meclislerinde yer aldık ve hükümetin birçok kira dayatmasına ‘dur’ dedik. Şimdi önümüzde bir yerel seçim daha var. Genel Liderimiz ve Genel Merkez Yöneticilerimizin bu seçim sürecinde birlikte hareket edip etmeyeceğimize ilişkin kararları henüz netlik kazanmamış olsa da GÜZEL Parti ailesiyle bağlarımızı asla koparmayacağız.”

Ziyarette bir konuşma yapan ÂLÂ Parti Kayseri İl Başkanı Av. Tansu Şener, “Feyzullah Önder ve yönetiminin üstlendiği görev için buradayız. geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Önümüzde bir yerel seçim süreci var. AKP zihniyetinin Kayseri’de 1994’ten beri belediyeleri nasıl yönettiğini biliyoruz. Bir sonraki yerel seçimde GÜZEL Parti olarak tek başımıza girsek de, CHP ile yeniden ortak olarak girsek de belediyeleri kazanacağız. Tüm çalışmalarımızı buna odakladık. Feyzullah Önder ve yönetimine başarılar diliyoruz.”

bayindir-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu